Služby Nordic4Life

Nabízíme ukázkové hodiny, individiuální i skupinové lekce, programy na hodinu i na víkend. Nabízíme pohyb.

Nordic Walking jako šance na změnu
Našim cílem je nechat Vás vyzkoušet a seznámit s Nordic Walking. V případě naskočení na vlnu "Nordicu" zdokonalovat či zlepšovat Váš Nordic Walking, pomáhat Vašemu zdraví. Pro tuto vizi nabízíme ukázkové hodiny, půjčovnu holí i navazující skupinové či individuální lekce. Po seznámení můžete chodit kdykoli a kdekoli, sami či s námi. Je to o Vašem chození o Vašem zdravém pohybu a chuti k pohybu a zdraví.
Nordic Walking pro každého
Nordic Walking není jen o kondičním či sportovním chození, je cvičením i pohybem pro všechny. Je to velmi žádaná aktivita i pro osoby se zdravotními problémy, seniory nebo i jako rehabilitační proces. Kouzlo Nordic Walking funguje v každém věku i stavu těla.

Přehled služeb


Ukázkové lekce pro seznámení s Nordic Walking

Pravidelné organizované ukázkové lekce ve Vašem městě či parku. Vybíráme vhodné lokality v rámci Prahy i Středních Čech (na vyžádání i další lokality). V případě Vašeho zájmu neváhejte vyplnit formulář v sekci Kontakty a pokusíme se přijet i k Vám. V případě zájmu využijte formulář .
Skupinové lekce

Naučíme se společně správnou techniku Nordic Walking a správné držení těla. Naučíte se využít Váš pohyb s holemi co nejefektivněji. Doporučujeme cca 5-6 lekcí pro zvládnutí a získání základních návyků Nordic Walking. Tyto lekce můžeme doplňovat o cvičení s cvič-gumy či dalšími doplňky. Tyto lekce jsou vhodnými pravidelným doplňkem ke všem silovými či zátěžovým sportovním aktivitám. V případě Vašeho zájmu neváhejte vyplnit formulář v sekci Kontakty a pokusíme se přijet i k Vám. V případě zájmu využijte formulář .


Individuální lekce

Lekce pro ty, kteří nechtějí chodit ve skupině nebo jim nevyhovuje daný čas. Individuální lekce je také možné realizovat, pokud jste menší skupina známých, kamarádů. Individuálni lekce realizujeme od základních seznamovacích úrovní až po kondičně orientované.

Individuální hodiny se snažíme dohadovat ve Vámi preferovaný čas. Ten, prosím, uvádějte do formuláře .

Aktivity pro ogranizace

Realizujeme i speciální akce od lehkých turistických výšlapů, přes celodenní kurzy/výšlapy až po víkendové akce s Nordic Walking. Dále organizujeme i firemní kurzy pro základní seznámeni s Nordic Walking. Nově rozvíjíme i spolupráci s organizacemi jako jsou lázeňské domy, domy seniorů nebo i občanské spolky, místní úřady, příspěvkové organizace. Nordic Walking se výborně hodí jako doplňek lázeňského pobytu. Taktéž nabízíme možnost zařadit kurzy Nordic Walking do nabídky aktivit ve Vaší obci, sportovním centru apod. Rádi za Vámi přijedeme s ukázkovými lekcemi.

Jste firma, lázeňský dům, příspěvková organizace nebo místní organizace se zájmem úspořádat pro Vaše okolí Nordic Walking lekci/kurz nebo pravidelná cvičení? Využijte přihlašovací formulář .

Délka lekcí je cca 60 - 90min. Seznámíte se se základy techniky Nordic Walking. Dozvíte se základní informace o Nordic Walking. Vítáni jsou účastníci všech úrovní, od sportovců až po seniory. V případě zájmu můžeme i zapůjčit hole, prosíme o uvedení tohoto požadavku při registraci na lekci (Nezapomínejte, prosím, pro tento případ uvádět Vaši výšku postavy). Oblečení a obuv volte vycházkově/sportovně rekreační, nezapomeňte pití a pozitivní náladu. Skupinové lékce mininálně od 2 účastníků.

Ceník lekcí

Typ lekce/aktivita

Cena za lekci (cca 90min)

Ukázkové lekce Cena individuálně
Skupinové lekce 90,- Kč / lekce
Individuální lekce 250,- Kč / lekce
Akce organizacím Cena individuálně