Půjčovna / Obchod

Nabízíme půjčení holí / prodej holí / příslušenství / dárkové poukazy na lekce

Zde naleznete:


Nabídka holí

Nabízíme hole finského výrobce Start. Hole předního výrobce z kolébky Nordci Walking, které používáme my sami i pro naši půjčovnu. Jedná se o velmi kvalitní hole, které nabízí cenově velmi atraktivní modely pro začátečníky, až po špičkové modely pro kondiční či sportovní zátěž. U všech modelů jsou v ceně dodávány gumové "botičky" pro chůzi na tvrdém povrchu (např. asfalt). Barevné provedení odpovídá vybrané modelé řadě, viz. přehled níže. Pro objednávku či zápůjčku využijte objednávkový formulář .


Start Core

Základní model pro rekreační použití nebo začátečníky. Přes atraktivní cenu velmi kvalitní model. Vhodné pro rekreační či občasné chození a postavy střední či nižší váhy (pro robustnější postavy doporučujeme tvrdší hole pro snížení vibrací a tím lepší vuyžití energie).

Materiál: kompozit (sklolaminát)
Hmotnost: 450g
Průměr hole: 17mm
Délky holí: 100-120 cm
Velikosti poutka: S/M/L
CENA: 799 Kč vč. DPH


Start Flow

Kompozitní model analogický nižší řadě Core. Výhodou modelu je rukavička ze savého materiálu, který je příjemnější a lépe saje pot. Model vhodný pro rekreační použití. Stejně jako ostatní modely značky Start má opět vysoce kvalitní provedení, ocelový hrot a ergonomické madlo.

Materiál: kompozit (sklolaminát)
Hmotnost: 450g
Průměr hole: 17mm
Délky holí: 100-120 cm
Velikosti poutka: S/M/L
CENA: 999 Kč vč. DPH


Start Xtrail

Nejdostupnější model s karbonovým provedením. Toto karbonové a lehčí provedení snižuje vibrace a lépe přenáší energii do odrazu. Tento základní karbonový model je vhodný pro rekreační použití. Výborný poměr užitné hodnoty a ceny.

Materiál: karbon 25%
Hmotnost: 400g
Průměr hole: 17mm
Délky holí: 100-120(125) cm
Velikosti poutka: S/M/L
CENA: 1399 Kč vč. DPH


Start Cross

Nejžádanejší model pro aktivní a dynamický Nordic Walking. Tento odlehčený a přesto mimořádně pevný model je vhodný jak pro rekreační tak i sportovní použití. Doporučujeme též pro robustnější postavy díky silné opoře a dobrému přenosu odrazu. Jeho pevné tělo je výbornou oporou i pro doplňková kondiční cvičení jako součást lekcí Nordic Walking..

Materiál: karbon 45%
Hmotnost: 360g
Průměr hole: 17mm
Délky holí: 100-130 cm
Velikosti poutka: S/M/L
CENA: 1799 Kč vč. DPH


Start Spirit

Nejvyšší model určený pro nejnáročnější nebo sportovně orientované vyznavače Nordic Walking. 100% karbonové tělo elimuje vibrace, přenáší energii tím nejefektivnějším způsobem a dodává mimořádnou lehkost. Doporučujeme pro nejnáročnější klienti, hole bez kompromisů, která dodá pohybu neodolatelnou lehkost.

Materiál: karbon 100%
Hmotnost: 340g
Průměr hole: 17mm
Délky holí: 100-130 cm
Velikosti poutka: S/M/L
CENA: 2499 Kč vč. DPH

Objednávkový formulář

Doplňky pro Nordic Walking

Nordic Walking nevyžaduje krom holí žádnou další specializovanou výbavu. Chůzi si lze ale zpestřit dalšími doplňky. Přinášíme Vám nabídku některých vybraných doporučených variant. Dále lze na vyžádání objednat i další dopňky jako náhradní botičky, poutka, hroty atd. V případě zájmu využijte poptávkový formulář.


Cvičgumy - partner nejen pro Nordic Walking

Velmi žádáný doplňek pro cvičení nejen při Nordic Walking. Cvičgumy lze použít jak doma, tak venku. Cvičit lze lehká protahovací cvičení až po náročné posilovací cviky. Cvičgumy zabalíte i do ledvinky nebo minibatohu. Nepřeberné množství cviků, protahování i posilování.

Provedení: 
- 2ks natahovacích gum
Tuhost:
- Zelené pro lehčí cvičení
- Modré pro střední náročnost
- Černé pro náročná cvičení nebo silnější jedince

Součástí balení je i obal/ledvinka a návod+CD.
CENA: 599 Kč vč. DPH

Objednávkový formulář

Půjčovna

Chcete si Nordic Walking jen vyzkoušet nebo již čekáte na své hole a chcete si užít lekci? Nabízíme zapůjčení holí jak na jednotlivé lekce, tak i zapůjčení na delší období. Zapujčení holí je též vhodné, pokud zvažujete správný model a chcete si vyzkoušet konkrétní typ holí. S výběrem holí Vám případně rádi pomůžeme.


Informace k půjčování holí
Zapůjčení holí je možné objednat prostřednictvím poptávkového formuláře níže nebo v rámci registrace/přihlášení na konkrétní lekci. Pro zapujčení holí není nutné se účastnit lekce, stačí vyplnit kontaktní formulář a s uvedením tohoto požadavku. Následně Vás budeme kontaktovat. V případě potřeby zapujčení holí na našich lekcí je nutné toto vždy uvádět při registraci/přihlášení na konkrétní lekci.

Disponujeme různými modely i různými délkami holí. 
Pro zápujčky uvádějte, pokud víte, požadovanou délku i typ.
V opačném případě Vás budeme rádi kontaktovat pro probrání vhodného typu holí
(to jak na zápujčku pro lekci, tak příp. nezávislou dlouhodobou zápujčku).

Objednávkový formulář

Dárkové poukazy

Chcete potěšit své blízké originálním dárkem nebo si Vaši blízcí Nordic Walking již oblíbili? Využijte možnosti objednávky Dárkového formuláře. Dárkový formulář je možné uplatnit na libovolnou lekci z naší nabídky, je-li volná kapacita v momentě přihlášení. Individuální lekce mají termín dle dohody přímo s obdarovaným.


Dárkové poukazy Nordic4Life

Nabízíme dárkové poukazy na individální lekce i libovolnou skupinovou lekci.

Pro čerpání dárkového poukazu pak obdarovanému stačí registrace na některou z našich lekcí nebo registrace jako poptávka individuální lekce.

Věnujte kus pohybu, věnujete tím svým blízkým zdravý pohyb a dobrou náladu.

Nabízíme dárkové poukazy na 1, 3 nebo 5 lekcí (skupinové / individuální)
                  
Poukaz je možné nechat zaslat elektronicky i poštou.
(Prosíme, nezapomeňte vhodně vyplnit ve formuláři)

Počet / typ lekcí (platí pro rekreační i kondiční

Cena za poukaz celkem

1 skupinová lekce 90 Kč
3 skupinové lekce 250,- Kč
5 skupinových lekcí 390,- Kč
1 individuální lekce 250,- Kč
3 individuální lekce 590,- Kč
5 individuálních lekcí 890,- Kč

Objednávkový formulář


Formulář v přípravě ...